Logo

Kalenner a Reservatiounen

Cabarenert an der Abtei Neimënster (CCRN) Salle Robert Krieps

Tickets nëmmen iwwer d'Billeterie vum CCRN:

- Internet: direkte Link op d'Billeterie vum CCRN

- Telefon Billeterie CCRN: 26 20 52 - 444

Donneschdeg, den 19. November 2015 um 20:00 Auer
Freideg, den 20. November 2015 um 20:00 Auer
Samschdeg, den 21. November 2015 um 20:00 Auer
Mëttwoch, de 25. November 2015 um 20:00 Auer
Donneschdeg, de 26. November 2015 um 20:00 Auer
Freideg, de 27. November 2015 um 20:00 Auer
Samsdeg, den 28. November 2015 um 20:00 Auer
Sonndeg, den 29. November 2015 um 17:00 Auer

Freideg, de 4. Dezember 2015 um 20 :00 Auer
Samsdeg, de 5. Dezember 2015 um 20 :00 Auer
Sonndeg, de 6. Dezember 2015 um 17:00 Auer
Freideg, den 11. Dezember 2015 um 20:00 Auer
Samsdeg, den 12. Dezember 2015 um 20:00 Auer
Sonndeg, den 13. Dezember 2015 um 17:00 Auer


Datum Uertschaft Organisateur Sall Auer Reservatioun
16. Dezember 2015 Stroossen Fanfare Stroossen Centre culturel Barblé 20:00 621 263503 oder fanfarestroossen@gmail.com
18. Dezember 2015 Jonglënster Volleyball Amber-Lënster Hall polyvalent
Gaston Stein complet
20:00 691 789871 oder 621 210212 (14-17 Auer)
7. Januar 2016 Zolwer Dëschtennis Zolwer Artikuss 20:00 621 732681
8. Januar 2016 Bartreng Bartrenger Kaméidi Arca 20:00 621 626 132  oder op www.kameidi.lu
9. Januar 2016 Mamer Kinneksbond Kinneksbond 20:00 26 395 100
10. Januar 2016 Mamer Kinneksbond Kinneksbond 17:00 26 395 100
14. Januar 2016 Sandweiler Schäfferot a Kulturkommissioun
Sandweiler
Centre culturel 20:00 359711-1
15. Januar 2016 Gilsdorf FC Jeunesse Gilsdorf Centre polyvalent 20:00 80 80 57 oder 661 155982
16. Januar 2016 Wormer FC Koeppchen (Vétérans) Centre culturel 20:00 691 634657 oder doreuter@pt.lu
17. Januar 2016 Wormer FC Koeppchen (Vétérans) Centre culturel 17:00 691 634657 oder doreuter@pt.lu
21. Januar 2016 Steesel Schäfferot a Kulturkommissioun
Steesel
Kultursall 20:00 33 21 39 38 oder reservation@steinsel.lu
23. Januar 2016 Nidderfeelen Kulturkommissioun
Gemeng Feelen / Spuerverräin
Hennesbau 20:00 81 84 42
24. Januar 2016 Kiischpelt Gemeng Kiischpelt Centre communal Wëlwerwolz 17:00 92 14 45 -1
28. Januar 2016 Useldeng FC Useldeng Centre culturel  20:00 23 63 80 34
29. Januar 2016 Greiweldeng Greiweldenger Leit Veräinsbau 20:00 691 463331 an 621 381729 cabarenert@greiweldengerleit.lu
30. Januar 2016 Déifferdeng Gemeng Déifferdeng Aalt Stadhaus 20:00 58771-1900 
31. Januar 2016 Déifferdeng Gemeng Déifferdeng Aalt Stadhaus 17:00 58771-1900 
3. Februar 2016 Hautcharage Centre polyvalent 20:00 691 358867 (no 18 Auer) oder schroeder_sandra@gmx.net
4. Februar 2016 Bech KonschtBecher asbl HannerBra 20:00 79 96 26
5. Februar 2016 Leideleng Gemeng Leideleng Centre sociétaire 20:00 379292-22
17. Februar 2016 Steesel Schäfferot a Kulturkommissioun
Steesel
Kultursall 20:00 33 21 39 38 oder reservation@steinsel.lu
18. Februar 2016 Stengefort Syndicat d'Initiative Aal Schmelz 20.00 621 345174 (vun 10 bis 18 Auer)
19. Februar 2016 Walfer Am Becheler Centre Prince Henri 20:00 33 40 10
20. Februar 2016 Garnech Kiwanis Club Esch-sur-Alzette Veräinshaus 20:00 621 834543 oder tom.bleyer@me.com
21. Februar 2016 Kielen op Schéimerech Musekssall 17:00 661 166660 (18-21 Auer) oder iwwer www.opscheimerech.lu
24. Februar 2016 Biergem LSAP Monnerech am Nëssert 20:00 691 371494 (no 18 Auer)
25. Februar 2016 Esch Théâtre Esch-sur-Alzette Théâtre Esch-sur-Alzette 20:00 54 03 87 oder reservation@theatre.villeesch.lu
26. Februar 2016 Esch Théâtre Esch-sur-Alzette Théâtre Esch-sur-Alzette 20:00 54 03 87 oder reservation@theatre.villeesch.lu
27. Februar 2016 Esch Théâtre Esch-sur-Alzette Théâtre Esch-sur-Alzette 20:00 54 03 87 oder reservation@theatre.villeesch.lu
28. Februar 2016 Bartreng Sorptimist - Club Doyen Luxembourg Arca 17:00 621 293 151 (9.00h-11.00h) oder doyen@soroptimist.lu
3. Mäerz 2016 Helleng Kulturkommissioun Centre Polyvalent 20:00 23 66 84 08 - 55
4. Mäerz 2016 Colmar Bierg Kulturkommissioun Centre culturel 20:00  835543-221 oder iwwer info@colmar-berg.lu
5. Mäerz 2016 Lëntgen FC Minerva Lëntgen a Muschelt 20:00 621 766334 oder iwwer rtheis@pt.lu
10. Mäerz 2016 Beetebuerg Femmes socialistes Beetebuerger Schlass 20:00 621 274533
(tëschend 8 an 11 Auer)
11. Mäerz 2016 Ettelbreck CAPE CAPE 20:00 2681 2681 oder billetterie@cape.lu
12. Mäerz 2016 Ettelbreck CAPE CAPE 20:00 2681 2681 oder billetterie@cape.lu
13. Mäerz 2016  Mertzeg Kulturkommissioun Centre culturel 17:00 621 615291 oder kulturkommissioun@mertzig.lu
17. Mäerz 2016 Schëtter Kulturkommissioun Centre "an der Dällt" 20:00 Just iwwer SMS um 621 161 639
18. Mäerz 2016 Réiser Zonta Club Esch-sur-Alzette Centre François Blouet 20:00 55 53 68 oder paulette.ballini@gmail.com
19. Mäerz 2016 Housen Kulturkommissioun Gemeng Park Housen 20:00 661 190474
20. Mäerz 2016 Wasserbëlleg Tennis Club
Mertert-Wasserbëlleg
Centre culturel 17:00 74 07 83 / 74 80 35 oder
contact@tcmw.lu
23. Mäerz 2016 Weiler-la-Tour Kulturkommissioun Salle des Fêtes 20:00 266171-1
14. Abrëll 2016 Nidderanven Lions Sigma Centre de Loisires
"am Sand"
20:00 691 15 33 00 Donneschdes bis Sondes vu 16-19 Auer
oder iwwer jeannot.scheitler@education.lu
15. Abrëll 2016 Boermereng Pompjeen Boermereng Centre Maus Ketti 20:00 621 737095
17. Abrëll 2016 Téinten Téintener Wiselen Koschteschbau 17:00 23 63 90 49 oder 621 195 566
23. Abrëll 2016 Bauschelt Bauschelter Dunnekëscht um Sall 20:00 26 91 70 68

Weider Virstellungen (Tournée) ginn och hei annoncéiert
© Cabarenert Lëtzebuerg 2009 - 2015